Domov > ALUMNI klub in KARIERNI center

ALUMNI klub in KARIERNI center

Študij ste izbrali z namenom, da bi dosegli svoj karierni cilj, da bi razvili svoje potenciale in si povečali konkurenčnost. Kaj pa po diplomi? Še tako močne študijske vezi so zbledele in še tako veliki talenti so ostali neopaženi. Izkušnje kažejo, da je danes za uspešno delo posameznika nujno povezovanje, druženje, sodelovanje ter izmenjava izkušenj.

Zato je odlična priložnost članstvo v DOBA Alumni klubu, ki združuje diplomante iz več kot 50. držav.  Pridružite se!

Hkrati vam je na voljo Karierni center DOBA Fakultete, kjer bomo s skupnimi močmi izboljševali vašo pozicijo na trgu dela.

Povezovanje, druženje, sodelovanje in izmenjava izkušenj.

Skupaj bomo

Naša skupna naloga je prispevati k ugledu DOBA Fakultete ter promovirati, utrjevati in po svojih močeh razvijati mrežo znanja in izkušenj.

Kar 94 % diplomantov ocenjuje, da so se njihova pričakovanja povezana s študijem uresničila in, da jim kompetence, ki so si jih v času študija razvili, pri delu koristijo.