Domov > Novice > DOBA Fakulteta članica mreže Knowledge Economy Network

DOBA Fakulteta članica mreže Knowledge Economy Network

DOBA Fakulteta svojo razvojno strategijo globalne fakultete in fakultete kompetenc 21. stoletja uresničuje tudi z vstopom v mrežo Knowledge Economy Network (KEN).

Glavni cilj delovanja mreže, ki ima sedež v Bruslju, je podpora ambicioznim evropskim regionalnim in lokalnim skupnostim za nadgradnjo njihove na znanju temelječe konkurenčnosti. Zaradi tega pa mreža deluje tudi globalno.

Članstvo v mreži KEN DOBA Fakulteti tako omogoča vzpostavljanje dialoga z gospodarstvom na globalni ravni. To pomeni predvsem možnost hitrejšega odzivanja na zahteve globalnega poslovnega sveta v obliki novih študijskih vsebin in izvedbenih modelov študija, ki bodo privlačni tako za študente iz Slovenije kot tudi tuje študente.