Domov > Novice > Pomladni natečaj "KAJ JE SREČA?"

Pomladni natečaj "KAJ JE SREČA?"

Vabimo vas, da se udeležite natečaja "KAJ JE SREČA" in osvojite eno od sedmih brezplačnih mest za vključitev v predmet Osebni menedžment v vrednosti 294,00 EUR. Predmet bo potekal od 4. aprila naprej. Ker je predmet del študijskega programa si po uspešnem zaključku pridobite javnoveljavno potrdilo in 6 ECTS.

Pogoji prijave in vključitve

Kandidati, ki bi se želeli vključiti v predmet morate najkasneje do 2. aprila 2013 na naslov dogodek@doba.si ali na Dobin Facebook poslati prispevek na temo "Kaj je za vas sreča".

Prispevek je lahko v različnih oblikah:
- pisni izdelek (do 400 besed) ali
- fotografija in opis fotografije ali
- lastni amaterski video posnetek (največ 3 minute)

Zakaj se splača sodelovati

Nagrada je brezplačna vključitev v predmet Osebni menedžment v vrednosti 294,00 EUR.

Med in po predmetu boste:

Kdo se lahko prijavi

Pogoji za prijavo so: zaključena najmanj srednješolska izobrazba različnih smeri. Pogoj je tudi, da prijavljeni kandidat ni bil in ni vpisan v katerikoli visokošolski dodiplomski ali podiplomski magistrski program na DOBA Fakulteti.

Izbor naj prispevka

Komisija bo pregledala prejete izdelke in kandidate o izboru obvestila po elektronski pošti. Kandidati se z udeležbo na natečaju zavežejo, da bodo, v primeru, da bodo izbrani, pri predmetu Osebni menedžment redno in aktivno sodelovali.
Vse prejete izdelke bomo objavljali tudi na Dobin Facebook.

Kako bo predmet potekal?

Predmet bo potekal v fleksibilni obliki študija na daljavo/e-študija, ob stalni (24/7) podpori mentorja in profesorja.

Trajanje predmeta: od 4. aprila do 8. maja

Kontakt in dodatne informacije