19. april 2024

Gostujoče predavanje direktorice marketinga v Tušu

Gospa Danijela Lakičevič, direktorica marketinga v Tušu, bo sodelovala v pogovoru z viš. pred. mag. Natalie Cvikl Postružnik.
18. april 2024

Direktorica marketinga in prodaje DOBA Fakultete na KIK konferenci

V sekciji Zlata Nit bosta trening samozavesti v živo prikazala Dina Potočnik, direktorica marketinga in prodaje na DOBA Fakulteta in mag. Aleš Vičič, športni in poslovni psiholog.
16. april 2024

Izr. prof. dr. Daša Grajfoner s prispevkom na 10. konferenci o kreativnosti

Dr. Daša Grajfoner, izr. prof. na DOBA Fakulteti se bo pogovarjala z Meto Grošelj na temo: Izboljšanje produktivnosti, dobrega počutja in duševnega zdravja s pomočjo coaching psihologije.
10. april 2024

Gostujoča predavanja in priložnost za sodelovanje med študenti in podjetji v mesecu aprilu 2024 na DOBA fakulteti

Sporazum o sodelovanju smo podpisali z Mlekarno Celeia d.o.o. in gostili bomo predstavnico podjetja, gospo Aleksandro Zajc mag., vodjo razvoja in tehnologije v Mlekarni Celeia d.o.o.
10. april 2024

Skupno oblikovanje prihodnosti: 3.400+ udeležencev v 11 inovativnih projektih za uresničevanje globalnih ciljev

Na DOBA Fakulteti z rezultati 11 inovativnih mednarodnih projektov, kjer smo razvili 62 tematskih usposabljanj in posvetovalnih delavnic, v katere je bilo vključenih 3.400+ udeležencev, aktivno prispevamo k uresničevanju ciljev OZN.
234...128