Domov > Novice > 2017 > DOBA Fakulteta predstavila možnosti zaposlovanja diplomantov tujih jezikov

DOBA Fakulteta predstavila možnosti zaposlovanja diplomantov tujih jezikov

DOBA Fakulteta je v okviru kariernega dne na Filozofski fakulteti v Mariboru študentom magistrskih programov anglistike in amerikanistike predstavila možnosti sodelovanja po zaključenem študiju.

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko ter Oddelek za prevodoslovje na Filozofski fakulteti v Mariboru sta 1. junija 2017 organizirala skupni Karierni dan za svoje študente 1. in 2. letnikov magistrskih programov.

Karierni dan študentom omogoča doseganje učnih ciljev pri predmetih, ki seznanjajo študente z delom v realnih okoljih. Vsebine kariernega dne so oblikovali sodelavci in strokovnjaki iz prakse, ki so udeležencem na praktičen način predstavili svoje delo ter možnosti za sodelovanje po zaključenem študiju. Menedžerka programov DOBA Fakultete, Nataša Ritonija, je v predstavitvi študentom posebej izpostavila, katera znanja in kompetence se dandanes pričakujejo od učiteljev tujih jezikov. Še posebej tistih, ki si želijo sodelovati pri izvajanju online študija.