Domov > Novice > 2017 > Iščete honorarno zaposlitev? Postanite online mentor na DOBA Fakulteti!

Iščete honorarno zaposlitev? Postanite online mentor na DOBA Fakulteti!

Na DOBA Fakulteti iščemo honorarne sodelavce - online mentorje, ki prihajajo iz področja marketinga, turizma in prava. Online mentorji so vsekakor v online izvedbi našega pedagoškega procesa nepogrešljiv člen.

Vabimo vas, da se nam oglasite, če:

- imate delovne izkušnje iz področja marketinga, turizma ali prava,
- imate pridobljeno najmanj VII. raven izobrazbe (univerzitetna izobrazba) ali zaključeno II. bolonjsko stopnjo,
- bi želeli sodelovati z nami kot online mentor,
- znate motivirati in prevzeti pobudo,
- imate dobre komunikacijske in digitalne kompetence, ki so nujne za delo online.

Če ste se v zgornjem zapisu prepoznali in bi želeli z nami sodelovati kot online mentor, vas vabimo, da se oglasite vodji online mentorjev, Zvezdani Strmšek, in ji pošljete življenjepis ter kopijo diplome zaključene izobrazbe na zvezdana.strmsek@doba.si.

Za vse zainteresirane bomo pripravili kratko online usposabljanje.