Domov > Novice > 2017 > Revija fakultete uvrščena v mednarodno priznane baze ResearchGate, RePec in EconPapers

Znanstvena in strokovna online revija DOBA Fakultete z naslovom Mednarodno inovativno poslovanje še naprej ostaja forum za razpravo o relevantnih strokovnih vprašanjih s področja delovanja fakultete.

Danes ima revija mednarodni uredniški odbor in anonimni recenzijski postopek. Od konca lanskega leta je uvrščena v bazo ResearchGate. Ta teden pa smo prejeli veselo novico, da sta revijo Mednarodno inovativno poslovanje na svojo listo uvrstili tudi bazi RePec in EconPapers.

Ta napredek nas toliko bolj veseli, ker bo zaradi povečanja mednarodne veljavnosti revija MIP pritegovala vse več in kakovostnih avtorjev, ki bodo tako delali družbo uveljavljenim avtorjem iz fakultete in iz vse Slovenije, ki so v njej objavljali že doslej.