25. april 2024

UP University in novi vpogledi v virtualno mobilnost z dr. Marino Letonja

Dr. Marina Letonja, strokovnjakinja s področja podjetništva in virtualne mobilnosti, je 24. aprila 2024 uspešno izvedla webinar z naslovom Fostering Engagement and Collaboration in Virtual Mobility Courses.
25. april 2024

Prvomajski prazniki in zaprtje DOBA Fakultete

DOBA je med 27. 4. do 5. 5. 2024 zaprta.
24. april 2024

VR4Skills pilotno usposabljanje na DOBA Fakulteti

Na DOBA Fakulteti je potekalo usposabljanje, ki je začrtalo pomembne smernice za doseganje projektnih rezultatov.
22. april 2024

Zagovori magistrskih del v aprilu 2024

Magistrsko delo je vrhunec študijskega programa, zagovor pa je priložnost, da študenti pokažejo svoje znanje, raziskovalne sposobnosti in sposobnost kritičnega razmišljanja.
21. april 2024

Dr. Martina Plantak na mednarodni znanstveni konferenci o evropskih družbah v kontekstu anomije in kognitivno-etične disonance

Dr. Martina Plantak, asistentka raziskovalka na DOBA Fakulteti, je na konferenci delila svoje strokovno znanje in perspektive o političnih trenjih na Hrvaškem ter njihovem vplivu na druge podsisteme in javno mnenje.
234...130