26. maj 2020

Objava magistrskih zagovorov v maju

Na DOBA Fakulteti bodo v maju zagovarjali naslednji študenti magistrskih programov.
22. maj 2020

22. maj - DOBA danes praznuje 30 let

DOBA je bila ustanovljena na današnji dan pred 30 leti kot prva zasebna izobraževalna ustanova v Sloveniji, danes je tudi največja izobraževalna ustanova v naši državi.
20. maj 2020

Osebne izkušnje online študentov

Dobin model online študija zagotavlja, da okoli 1.500 online študentov v 16 študijskih programih nemoteno študira.
19. maj 2020

Gostujoče predavanje pri predmetu Oglaševalske akcije

Ta petek bomo pri predmetu Oglaševalske akcije gostili Dino Potočnik, direktorico marketinga in prodaje na DOBA Fakulteti, ki bo s študenti delila svoje 15-letne izkušnje v segmentu B2C.
18. maj 2020

Tretji mednarodni virtualni hackathon DOBA Fakultete

Na DOBA Fakulteti, kjer online izobraževanje izvajamo že 21 let, so med epidemijo vsi projekti in študijski proces potekali nemoteno. Tako smo izvedli tudi tretji mednarodni virtualni hackathon, ki je študentom omogočal delo v mednarodnih ...