24. april 2024

VR4Skills pilotno usposabljanje na DOBA Fakulteti

Na DOBA Fakulteti je potekalo usposabljanje, ki je začrtalo pomembne smernice za doseganje projektnih rezultatov.
22. april 2024

Zagovori magistrskih del v aprilu 2024

Magistrsko delo je vrhunec študijskega programa, zagovor pa je priložnost, da študenti pokažejo svoje znanje, raziskovalne sposobnosti in sposobnost kritičnega razmišljanja.
21. april 2024

Dr. Martina Plantak na mednarodni znanstveni konferenci o evropskih družbah v kontekstu anomije in kognitivno-etične disonance

Dr. Martina Plantak, asistentka raziskovalka na DOBA Fakulteti, je na konferenci delila svoje strokovno znanje in perspektive o političnih trenjih na Hrvaškem ter njihovem vplivu na druge podsisteme in javno mnenje.
20. april 2024

Direktorica študijskih programov na DOBA Fakulteti je nova članica upravnega odbora EDEN Digital Learning Europe

Polono Baloh Kremavc, dolgoletno direktorico študijskih programov DOBA Fakultete, je odbor Evropskega združenja za digitalno izobraževanje (EDEN Digital Learning Europe) potrdil za novo članico upravnega odbora.
19. april 2024

Gostujoče predavanje direktorice marketinga v Tušu

Gospa Danijela Lakičevič, direktorica marketinga v Tušu, bo sodelovala v pogovoru z viš. pred. mag. Natalie Cvikl Postružnik.
234...129