DOBA znanja

Objavljeno v: Webinarji

Psihološki coaching: ključ do zadovoljstva v življenju

25. marec 2024

Ali se počutite ujeti v vzorcih, ki vam ne prinašajo zadovoljstva? Ali si želite bolj izpolnjujočega življenja, vendar ne veste, kako to doseči? Spoznajte, kako vam lahko psihološki coaching pomaga pri doseganju večje stopnje zadovoljstva v življenju.

Skupaj z registrirano coaching psihologinjo izr. prof. dr. Dašo Grajfoner bomo razpravljali o naslednjih ključnih temah:

• Pomembnost postavljanja ciljev in strategij za njihovo dosego v procesu psihološkega coachinga.
  • Kako lahko psihološki coaching izboljša vaše odnose, tako osebne kot poklicne.
  • Spoznavanje in uporaba tehnik psihološkega coachinga, ki jih lahko sami uporabite.

O predavateljici: Izr. prof. dr. Daša Grajfoner je akreditirana coaching psihologinja (BPS), registrirana psihologinja, registrirana znanstvenica, sodelavka pri Britanskem psihološkem društvu, akreditirana coaching psihologinja (ISPC) in nekdanja predsednica Posebne skupine za coaching psihologijo.

Kot coaching psihologinja deluje že od leta 2007 in je navdušena nad vzpostavljanjem močnih povezav med raziskavami iz coaching psihologije, prakso in poučevanjem. Na DOBA Fakulteti vodi Center za poslovni coaching in poučuje v predmetih s področja psihologije in coachinga.

DOBA Fakulteta kot sodobna in moderna fakulteta, prejemnica mnogih nagrad na področju inovativnosti in izobraževanja, širi znanje in tako izpolnjuje svoje poslanstvo. Letno organiziramo več kot 20 brezplačnih izobraževalnih dogodkov.