26. november 2021

Mednarodni posvet DOBA Fakultete: Inovativna pedagogika v online izobraževanju

Kot nosilci razvoja online izobraževanja sledimo trendom inovativne pedagogike v online izobraževanju.
09. november 2021

Magistrski študenti pričenjajo leto z inovativnostjo ter posebnim gostom

Študentom magistrskih programov bo dr. Aleš Ugovšek predstavil inovativnost v Sloveniji.
09. november 2021

Gostujoče predavanje Kristijana Gregorića na DOBA Fakulteti

Na DOBA Fakulteti v tem mesecu gostimo partnerja raziskovalne hiše Valicon, gospoda Kristijana Gregorića.
05. november 2021

Diskusijski webinar o smiselnosti uporabe videoposnetkov pri predmetih na DOBA Fakulteti

Visokošolski učitelji in učiteljice DOBA Fakultete v svoje predmete tudi v št. letu 21/22 uvajajo pedagoške inovacije in dobre prakse. 24. 11. se bodo srečali na Diskusijskem webinarju na temo smiselnosti uporabe videoposnetkov pri pri predmetih.
OKT
30. oktober 2021

Zagovori magistrskih nalog na DOBA Fakulteti v oktobru 2021

Objavljamo seznam študentov, ki bodo v oktobru 2021 na DOBA Fakulteti zagovarjali magistrske naloge.