22. junij 2018

Prijavite se do 30. 6. in privarčujte 102,00 EUR

Obveščamo vas, da se 30. junija izteka rok prijave za vpis v dodiplomske in magistrske programe. Vpis je namenjen vsem, ki želite študirati v sodobnih in praktično naravnanih programih
21. junij 2018

Uspešen zaključek 10. virtualne poletne šole

Kar 86 udeležencev iz 31 različnih držav od Portugalske, Rusije, Slonokoščene obale, do Združenih Arabskih Emiratov in Avstralije se je udeležilo letošnje poletne šole.
18. junij 2018

30 dni čistega užitka

... je naslov zmagovalne timske naloge, ki so jo študenti in študentke Oglaševalskih akcij Hrvaške zasnovali za našega tokratnega sponzorja, Zdravilišče in Wellness center Istarske Toplice.
13. junij 2018

Uspešen zaključek prve generacije Mini MBA-jevcev

"Zanimiva izkušnja. Bilo je intenzivno, vendar zelo koristno." So bili najpogostejši komentarji udeležencev prve generacije Mini MBA za vodje prihodnosti.
11. junij 2018

Že druga mednarodna potrditev kakovosti online študija

Ob mednarodni akreditaciji UNIQUe je DOBA Fakulteta kot prva visokošolska institucija v Sloveniji in širši regiji pridobila še mednarodni certifikat EOCCS.