07. maj 2021

Preizkusite in se navdušite – brezplačen predmet online študija

Model online študija, ki ga na Dobi izvajamo že 22 let velja za enega najbolj domišljenih in kakovostnih v svetovnem merilu. Zdaj ga lahko preizkusite - brezplačno.
01. maj 2021

Mednarodna virtualna mobilnost - sodelovanje študentov DOBA Fakultete in Durham Collega iz Kanade

Pri predmetu Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja magistrskega študija bodo študentje DOBA Fakultete projektno nalogo pripravljali v sodelovanju s študenti iz Durham Collega, Oshawe, Ontaria, Kanade.

Razpis za nove mentorje

Postanite online mentor na DOBI!
22. april 2021

Spremenjen delovni čas med prazniki

Obveščamo vas o spremembi delovnega časa med prazniki. Od 26. aprila do vključno 30. aprila je DOBA zaprta.

NOVO na DOBA Fakulteti: SMART AKADEMIJA

DOBA Fakulteta s podporo Združenja Manager, IRDO - Inštituta za družbeno odgovornost in Štajerske gospodarske zbornice vabi na brezplačne enotedenska interaktivna usposabljanja za razvoj mehkih kompetenc.