JUN
01. junij 2020

Pomladno srečanje združenja Businet

Tokratnega virtualnega srečanja Spring Workshop sta se udeležili tudi predstavnici DOBA Fakultete, ki ima edina v Sloveniji in JV Evropi dve mednarodni akreditaciji online študija.
JUN
01. junij 2020

Vabimo vas na brezplačen micro master izobraževalni program

Vse, ki bi radi nadgradili svoje znanje na področju digitalnih komunikacij in marketinga, vabimo, da se prijavite na šestmesečni mednarodni program Master@Home.
26. maj 2020

Objava magistrskih zagovorov v maju

Na DOBA Fakulteti bodo v maju zagovarjali naslednji študenti magistrskih programov.
22. maj 2020

22. maj - DOBA danes praznuje 30 let

DOBA je bila ustanovljena na današnji dan pred 30 leti kot prva zasebna izobraževalna ustanova v Sloveniji, danes je tudi največja izobraževalna ustanova v naši državi.
20. maj 2020

Osebne izkušnje online študentov

Dobin model online študija zagotavlja, da okoli 1.500 online študentov v 16 študijskih programih nemoteno študira.