15. februar 2018

Prof. dr. Rasto Ovin in Nataša Ritonija, mag. s prispevkom na mednarodni znanstveni konferenci CMEPIUS

Njun prispevek obravnava priložnosti za slovensko visoko šolstvo, kjer bi z internacionalizacijo lahko izboljšali učenje in študij.
12. februar 2018

Kako on-line dogodke uspešno prenesti v off-line dogajanja in obratno

Za študente smo povabili mag. Edito Krajnović, direktorico in ustanoviteljico Mediade d. o. o., ki bo v okviru predmeta Menedžment dogodkov izvedla zanimivo gostujoče predavanje na temo Kako on-line dogodke uspešno prenesti v off-line dogajanja in ...
12. februar 2018

Nova virtualna mobilnost z Makedonskimi študenti

DOBA Fakulteta je tudi v letošnjem študijskem letu aktivna pri organizaciji in izvedbi virtualne mobilnosti s študenti iz tujih institucij.
02. februar 2018

Reportaža z okrogle mize »Mednarodna blagovna znamka Slovenije – smo naredili dovolj?«

Na okrogli mizi so se udeleženci spraševali, ali smo za mednarodno blagovno znamko Slovenija naredili dovolj, in postregli s konkretnimi primeri.
JAN
30. januar 2018

Projektni sestanek v Hamburgu

DOBA Fakulteta je vključena v mednarodni projekt, ki raziskuje ustreznost kompetenc zaposlenih za uporabo družbenih medijev v malih in srednje velikih podjetjih.