JUL
07. julij 2020

Uspešno smo zaključili 6-mesečni micro master program

V petek, 3. julija 2020, smo uspešno zaključili 6-mesečni micro master program Entrepreneurship ecosystem and innovative strategies v okviru Erasmus+ programa master@home.
JUL
03. julij 2020

Poletni delovni čas

Poletje je čas, ko se tudi na DOBA Fakulteti odpravimo na daljše počitnice.
24. junij 2020

Objava magistrskih zagovorov v juniju

Na DOBA Fakulteti bodo v juniju zagovarjali magistrske naloge naslednji študenti magistrskih programov: Bruna Matijašević, Vesna Kren, Katja Gole, Mojca Sergo, Andrej Butala.
24. junij 2020

DOBA Fakulteta te dni sodeluje na konferencah EDEN in IACCM

Na DOBA Fakulteti s sodelovanjem v projektih ter udeležbami na konferencah zasledujemo trende in jih skupaj z domačimi in tujimi partnerji tudi soustvarjamo. S tem sledimo naši viziji vodilne online fakultete v Jugovzhodni Evropi.
23. junij 2020

Dobini štirje letni časi solidarnosti 2020

Na DOBI izvajamo projekt »Štirje letni časi solidarnosti«, pod okriljem katerega poteka več dobrodelnih aktivnosti. Letos smo se povezali že z Zvezo prijateljev mladine, Društvom center za pomoč mladim, Mladinskim domom Maribor, Zavetiščem za živali ...