Informativni dnevi in svetovanja za izbiro študija

Informiranju in svetovanju posvečamo (p)osebno pozornost

Online informativni dan

Torek, 16. junij 2020, ob 10:00

Na online informativnem dnevu vam bomo predstavili unikatne DODIPLOMSKE in MAGISTRSKE študijske programe za razvoj agilnega in digitalno kompetentnega strokovnjaka ter Dobin model online študija z dvema mednarodnima akreditacijama in visokim nivojem celostne podpore. Z vami bo:

Tina Klun

02 228 38 95 ali tina.klun@doba.si
Dodaj v koledar

Online informativni dan za dodiplomske programe

Torek, 16. junij 2020, ob 19:00

Na online informativnem dnevu vam bomo predstavili unikatne DODIPLOMSKE študijske programe za razvoj agilnega in digitalno kompetentnega strokovnjaka ter Dobin model online študija z dvema mednarodnima akreditacijama in visokim nivojem celostne podpore. Z vami bo:

Ksenija Drolc

02 228 38 62 ali ksenija.drolc@doba.si
Dodaj v koledar

Online informativni dan za magistrske programe

Torek, 16. junij 2020, ob 19:00

Na online informativnem dnevu vam bomo predstavili unikatne MAGISTRSKE študijske programe za razvoj agilnega in digitalno kompetentnega strokovnjaka ter Dobin model online študija z dvema mednarodnima akreditacijama in visokim nivojem celostne podpore. Z vami bo:

Vesna Kolenc Potočnik

Dodaj v koledar

Online informativni dan za doktorski program

Četrtek, 18. junij 2020, ob 19:00

Na online informativnem dnevu vam bomo predstavili DOKTORSKI PROGRAM DOBA Fakultete, ki se s »trikotnikom znanja« primerja z najboljšimi programi v Evropi. Z vami bo:

Nina Turčin

02 228 38 73 ali nina.turcin@doba.si
Dodaj v koledar

Zakaj je koristno, da nas obiščete

• Spoznali boste način študija in posebnosti študija na DOBA Fakulteti.
  • Ugotovili boste, zakaj so študenti med študijem tako uspešni.
  • Videli boste, kako poteka online študij v živo.
  • Predstavili vam bomo celostno podporo, ki vam jo bomo ponujali med študijem.
  • Preverili boste, ali izpolnjujete pogoje za vpis.
  • Z mnogimi dejstvi naših diplomantov vam bomo dokazali, da smo najboljša fakulteta za vas.
  • In še veliko več ...

Kako se udeležite ONLINE informativnega dne

Online informativni dan je vse bolj priljubljena oblika pridobivanja informacij. Udeleženci za največje prednosti poudarjajo, da informativni dan lahko spremljajo od doma in da prezentacija največkrat poteka v večernih urah.

1. S klikom na prijavo in vstop ob posameznem terminu vpišete zahtevane podatke.
  2. Po vnosu podatkov prejmete po e-pošti obvestilo o svoji prijavi.
    Na dan in uro online informativnega dne kliknete na povezavo in se nam pridružite pri spremljanju prezentacije v živo.
  3. Izvajalec online informativnega dne vam bo v prvih minutah online informativnega dne predstavil okolje, v katerem poteka prezentacija.
  4. Prezentacija traja 45 minut, potem je na voljo čas za vaša vprašanja.