Informativni dnevi in svetovanja za izbiro študija

Informiranju in svetovanju posvečamo (p)osebno pozornost

Četrtek, 28. marec 2024, ob 19:00

Online informativni dan za dodiplomske in magistrske programe (razen programov Uporabna psihologija in Psihologija). Z vami bo:

Mojca Cvajdik

02 228 38 78 ali mojca.cvajdik@doba.si
Dodaj v koledar

Zakaj je koristno, da nas obiščete in kako se udeležite ONLINE informativnega dne

• Spoznali boste način študija in posebnosti študija na DOBA Fakulteti.
  • Ugotovili boste, zakaj so študenti med študijem tako uspešni.
  • Videli boste, kako poteka online študij v živo.
  • Predstavili vam bomo celostno podporo, ki vam jo bomo ponujali med študijem.
  • Preverili boste, ali izpolnjujete pogoje za vpis.
  • Z mnogimi dejstvi naših diplomantov vam bomo dokazali, da smo najboljša fakulteta za vas.
  • In še veliko več ...

Online informativni dan je vse bolj priljubljena oblika pridobivanja informacij. Udeleženci za največje prednosti poudarjajo, da informativni dan lahko spremljajo od doma in da prezentacija največkrat poteka v večernih urah. Postopek prijave na informativni dan:

• S klikom na prijavo in vstop ob posameznem terminu vpišete zahtevane podatke.
  • Po vnosu podatkov prejmete po e-pošti obvestilo o svoji prijavi.
  • Na dan in uro online informativnega dne kliknete na povezavo in se nam pridružite pri spremljanju prezentacije v živo.
  • Izvajalec online informativnega dne vam bo v prvih minutah online informativnega dne predstavil okolje, v katerem poteka prezentacija.
  • Prezentacija traja 45 minut, potem je na voljo čas za vaša vprašanja.