DOBA znanja

Objavljeno v: Webinarji

Vodenje z močjo zaupanja in sočutja

25. marec 2024

V sodobnem svetu, kjer so izzivi in pritiski na delovnem mestu vse večji, postajata sočutje in zaupanje ključna elementa, ki ju sodobni vodje in posamezniki morajo osvojiti, če želijo, da jim bodo zaposleni sledili, da bodo predani in zavzeti. Razkrili vam bomo, kako se izogniti pastem, ki uničujejo organizacijsko zaupanje in kako implementirati pet ključnih vodstvenih navad, ki bodo okrepile zaupanje v vašem timu. Predstavili vam bomo najnovejša tveganja in vpliv umetne inteligence na zaupanje ter razrili kako lahko s pristnim in sočutnim vodenjem gradimo močnejše, bolj povezane ekipe.

O predavateljici: Izr. prof. dr. Živa Veingerl Čič  je doktorirala s področja upravljanja individualne uspešnosti zaposlenih. Ima več kot dvajset let izkušenj v poslovnem sektorju na področju trženja, komuniciranja, svetovanja  in kadrovskega menedžmenta. Je certificirana trenerka in certificirana coachinja.

Pri predmetih, ki jih poučuje na DOBA Fakulteti povezuje teoretično znanje s praktičnimi izkušnjami s ciljem razvijanja potencialov in kritičnega razmišljanja posameznikov ter skupin. Navdihuje jo usmerjenost na posameznika in njegov napredek ter razvoj organizacij.

DOBA Fakulteta kot sodobna in moderna fakulteta, prejemnica mnogih nagrad na področju inovativnosti in izobraževanja, širi znanje in tako izpolnjuje svoje poslanstvo. Letno organiziramo več kot 20 brezplačnih izobraževalnih dogodkov.