DOBA znanja

Webinar dr. Tanje Sedej o digitalnih trendih in ustvarjanju video vsebin

24. junij 2020

Na webinarju vam bo dr. Tanja Sedej, predavateljica Višje strokovne šole na Dobi in DOBA Fakultete, podala koristne nasvete, kako biti spretnejši in učinkovitejši v digitalnih okolji. Prav tako pa vam bo razkrila, katera so tista nepogrešljiva znanja, ki jih mora imeti vsak tržnik, če želi biti konkurenčen.

Na webinarju boste spoznali:

• digitalne trende 2020 in ključni pomen video vsebin v marketingu,
  • koristne nasvete za ustvarjanje video vsebin in
  • zakonitosti, ki veljajo pri pisanju scenarijev za videe.

O predavateljici

Dr. Tanja Sedej je soustanoviteljica in direktorica marketinške agencije We explain d.o.o., ki je osredotočena na digitalni marketing in video komuniciranje. Kot direktorica skrbi za strateški marketing in komuniciranje, dolgoročne odnose s strankami in ustvarjanje kreativne klime v podjetju. Ima več kot 15 let izkušenj na področju marketinga. Že več kot 10 let deli znanje tako zaposlenim v podjetjih kot študentom na fakultetah. Na Višji strokovni šoli na Dobi in na DOBA Fakulteti poučuje Marketing, Podjetništvo in Sodobno poslovno okolje.