DOBA znanja

Webinar: Kako se učiti online

18. februar 2022

Mag. Suzana Cergol Mihelič, visokošolska učiteljica na DOBA Fakulteti, je skozi konkretne primere iz prakse predstavila kako delujejo naši možgani, kako si najhitreje zapomniti stvari ter kako učenje prilagoditi, glede na to kateri učni tip ste.

Online študij je najbolj dostopna in fleksibilna oblika študija, ki je prilagojena zaposlenim in mladim, ki želijo nekaj drugačnega. Pri študiju ste lokacijsko neomejeni in si v večji meri sami razporejate čas študija, hkrati pa je študij tudi zelo organiziran in načrtovan.

DOBA Fakulteta kot sodobna in moderna fakulteta, prejemnica mnogih nagrad na področju inovativnosti in izobraževanja, širi znanje in tako izpolnjuje svoje poslanstvo. Letno organiziramo več kot 20 brezplačnih izobraževalnih dogodkov.