DOBA znanja

Webinar: Kako se uspešno izobraževati online?

14. februar 2023

Online študij je najbolj dostopna in fleksibilna oblika izobraževanja, ki je prilagojena zaposlenim in mladim, ki želijo nekaj drugačnega. S to obliko izobraževanja ste lokacijsko neomejeni in si lahko v večji meri sami razporedite čas za učenje, pri čemer pa je študij organiziran in načrtovan.

Če niste prepričani, ali je online študij prava izbira za vas, ali pa si preprosto ne predstavljate, kako se učiti online, si oglejte posnetek našega webinarja. Na webinarju je mag. Suzana Cergol Mihelič, visokošolska učiteljica na DOBA Fakulteti, na konkretnih primerih iz prakse predstavila:

• Kako delujejo naši možgani;
  • Kako si najhitreje zapomniti stvari;
  • Kateri učni stil vam najbolj ustreza in kako prilagoditi svoje učenje;
  • Kako pri učenju upoštevati bioritem;
  • Kako načrtovati online učenje;
  • Kako brati knjige, skripte, članke na spletu, da si zapomnite kar največ.

DOBA Fakulteta kot sodobna in moderna fakulteta, prejemnica mnogih nagrad na področju inovativnosti in izobraževanja, širi znanje in tako izpolnjuje svoje poslanstvo. Letno organiziramo več kot 20 brezplačnih izobraževalnih dogodkov.