DOBA znanja

Webinar: Kako živeti zadovoljno in srečno v letu 2022

06. januar 2022

Leto 2022 smo na DOBA Fakulteti začeli s predavanjem uglednega psihologa Nika Mejaša na temo: Kako živeti zadovoljno in srečno v letu 2022.

Psiholog Niko Mejaš, gostujoči predavatelj na DOBA Fakulteti, je strokovnjak na področju svetovanja, izobraževanja, coachinga in treniranja na različnih področjih poslovne psihologije, največ iz vodenja in prodaje. Njegovo strokovno delo temelji na transakcijski analizi, kognitivni psihologiji, behavioralni psihologiji in na nevro-lingvističnem programiranju.

DOBA Fakulteta kot sodobna in moderna fakulteta, prejemnica mnogih nagrad na področju inovativnosti in izobraževanja, širi znanje in tako izpolnjuje svoje poslanstvo. Letno organiziramo več kot 20 brezplačnih izobraževalnih dogodkov.