DOBA znanja

Webinar: Postati in biti uspešna podjetnica

02. februar 2022

Webinar kariernega centra 'Postati in biti uspešna podjetnica' je vodila doc. dr. Marina Letonja, visokošolska učiteljica področij podjetništva in družinskega podjetništva na DOBA Fakulteti.
Z gostjo Nino Majcen, podjetnico in lastnico Nest Campers in Cuckoo Cups sta predstavili statistične značilnosti ženskega podjetništva v Sloveniji, posebnosti in izzive ženskega podjetništva, pomembne dejavnike za zagon novega podjetja ter pomen usmerjanja podjetja v rast in razvoj ter pomen inovacij za konkurenčnost podjetja.

DOBA Fakulteta kot sodobna in moderna fakulteta, prejemnica mnogih nagrad na področju inovativnosti in izobraževanja, širi znanje in tako izpolnjuje svoje poslanstvo. Letno organiziramo več kot 20 brezplačnih izobraževalnih dogodkov.