DOBA znanja

Objavljeno v: Webinarji

Webinar profesorja DOBA Fakultete z gosti o komuniciranju na daljavo

11. maj 2020

Skozi razgovor, ki ga bo vodil Pedja Ašanin Gole, visokošolski učitelj na DOBA Fakulteti, vam bomo prikazali primere najboljše prakse internega komuniciranja v pandemijskem času v različnih slovenskih podjetjih.

Primere najboljše prakse internega komuniciranja v Lidlu Slovenija, A1 Slovenija in Petrolu bodo predstavili:

• Tina Cipot, vodja področja korporativnega komuniciranja v Lidlu Slovenija,
  • Blaž Ferenc, vodja službe za korporativno komuniciranje v A1 Slovenija in
  • Aleksander Salkič, direktor korporativnega komuniciranja v Petrolu.

O čem bo tekel razgovor z zanimivimi sogovorniki na webinarju:

Veliko organizacij je v času pandemijskega fizičnega distanciranja prisiljeno organizirati delo na daljavo, drugi so bili prisiljeni poslati nekatere zaposlene »na čakanje«, spet tretji skušajo drugače reorganizirati delo, prilagajati proizvodnjo in zaposlenost nastali situaciji.

• Kako učinkovito komunicirati z zaposlenimi v pogojih te pandemijske fizične distance?
  • Kako v času »dela od doma« povezati zaposlene, ohraniti verodostojnost in zaupanje v delodajalca, ohraniti ali celo povečati zavzetost zaposlenih?
  • Katere komunikacijske kanale uporabiti in kaj komunicirati zaposlenim?
  • Kako ohraniti in povečati zaupanje zaposlenih v organizacije?
  • Kakšna je vloga komunikatorja pri tem? In kakšna vodilnih v organizacijah?