DOBA znanja

Webinar SMART AKADEMIJE: Vodenje v obdobju sprememb – Kako zgraditi zmagovalni tim

05. maj 2021

Trenutno ni mogoče natančno napovedati, kako bo videti prihodnost, a nekaj je gotovo, potreben bo nov način vodenja, ki bo zaposlenim in drugim deležnikom vrnil občutek varnosti. In pot do uspeha se začne z oblikovanjem zmagovalnega tima! Nobena sprememba poslovnega modela ali poslovne strategije namreč ne bo uspešna, če ne bo podprta z odličnim timom, ki je spremembe zmožen in pripravljen uresničiti.

Vodilne in vodstvene delavce, vodje timov, projektne managerje, kadrovnike, direktorje start-upov, mlade talente in druge perspektivne kadre vabimo, da si ogledate webinar, ki smo ga izvedli v okviru SMART AKADEMIJE:

Vodenje v obdobju sprememb – Kako zgraditi zmagovalni tim

Svoje izkušnje in znanje bosta z vami delila visokošolska učitelja DOBA Fakultete dr. Živa Veingerl Čič, strokovnjakinja s področja upravljanja človeških virov, in psiholog dr. Marko Divjak.