Kaj se dogaja na fakulteti

Alumni 2024: Srečanje diplomantov DOBA Fakultete

Študij vedno izberemo z namenom, da bi dosegli svoj karierni cilj, da bi razvili svoje potenciale in povečali konkurenčnost. Kaj pa po diplomi? Izkušnje kažejo, da so danes za uspešno delo posameznika nujni povezovanje, druženje, sodelovanje in izmenjava izkušenj.

Na DOBA Fakulteti, evropski fakulteti, z najaktualnejšimi in mednarodno primerljivimi študijskimi programi v okviru ALUMNI KLUBA organiziramo vrsto aktivnosti za diplomante, med drugim tudi srečanje diplomantov.

PROGRAM ALUMNI SREČANJA 2024

16.45 – 17.00: Sprejem udeležencem

POZDRAVNI GOVOR
Jasna Dominko Baloh, direktorica DOBA Fakultete

OSREDNJE PREDAVANJE: Psihološki coaching: ključ do zadovoljstva v življenju
Na našem letošnjem srečanju bomo imeli čast gostiti izjemno izr. prof. dr. Dašo Grajfoner, profesorico na DOBA Fakulteti in vodjo centra za poslovni coaching. Izr. prof. dr. Grajfoner je akreditirana coaching psihologinja, registrirana psihologinja in znanstvenica, članica Britanskega psihološkega društva, akreditirana coaching psihologinja pri ISPC in nekdanja predsednica Posebne skupine za coaching psihologijo.

TEMATSKA PANEL DISKUSIJA Z DIPLOMANTI DOBA FAKULTETE
Naši cenjeni alumni bodo delili svoje izkušnje in perspektive, ki so oblikovale njihove kariere in jim pomagale pri doseganju profesionalnih uspehov. Z nami bodo:

• magistrica programa Marketing in prodaja Vanja Ponikvar, Shopkeper - Manager IKEA
  • diplomantka programa Marketing, družbeni mediji in odnosi z javnostmi Urška Žolnir Jugovar, olimpijska prvakinja, asistentka marketinga pri Olimpijskem komiteju Slovenije
  • diplomant programa Marketing, družbeni mediji in odnosi z javnostmi Boštjan Gorenšek, lastnik spletne agencije Si-TEAM in solastnik ter CMO GoSMIT R&D d.o.o., predsednik Rotary Cluba Slovenj Gradec
  • diplomantka programa Poslovanje Petra Knez Bahor, direktorica podjetja Kontaktni center

ZAKLJUČNO DRUŽENJE
Zaključite dan z sproščenim druženjem in okusnimi prigrizki. Dogodek zaključujemo ob 19:00.

To je odlična priložnost za navdih, mreženje in učenje iz prve roke o trenutnih trendih in prihodnosti poslovanja.

Prijavite se