Kaj se dogaja na fakulteti

Gostujoči webinar Osnove transakcijske analize: strukturalni in komunikacijski model ego stanj

Na DOBA Fakulteti, ki se ponaša s sodobno online izvedbo študijskih programov in mednarodno akreditiranim online študijem, s katerim širimo dostopnost in fleksibilnost izobraževanja, bomo v pri predmetu Komunikacija in medosebne kompetence, v katerem se študenti seznanijo s pojmom osebnosti in medosebnih odnosov – kognitivnimi procesi, emocijami in motivacijskimi vidiki osebnosti, krepili uporabnost znanj z gostujočim predavanjem.

Gostili bomo Nušo Klinar, psihologinjo v Centru za psihološko svetovanje Persona, ki bo izvedla webinar z naslovom Osnove transakcijske analize: strukturalni in komunikacijski model ego stanj.

Webinar zaprt samo za študente.