Kaj se dogaja na fakulteti

Karierne priložnosti v Združenem kraljestvu

Vas zanima kariera v tujini? Ne veste kako bi se lotili iskanja zaposlitve ali ustanovitve svojega podjetja? Imate med prioritetnimi državami selitve v tujino zapisano Veliko Britanijo? Tokrat bomo v okviru Kariernega centra obravnavali karierne priložnosti v Združenem kraljestvu.

Delavnico bo vodila Anja Panič, podjetnica in osebna svetovalka, ki vam bo najprej predstavila posebnosti iskalca zaposlitve v Angliji, kasneje pa bo tema nanesla tudi na napotke o ustanovitvi lastnega podjetja v omenjeni državi.

Delavnica je namenjena študentom DOBA Fakultete.

O predavateljici
Anja Panič je mlada podjetnica, ki se je pred kratkim iz Združenega kraljestva (Nottingham) vrnila nazaj v Slovenijo. V podjetju Corkhaus se ukvarja z uvozom slovenskih vin (portal World in Bottles), kjer je združila več kot 15 let izkušenj iz marketinga, želje po potovanju in ljubezni do kulinarike.