Kaj se dogaja na fakulteti

Online informativni dan DOBA Fakultete

Tudi vi želite študirati online, vendar si ne znate predstavljati, kako poteka online študij? Morda želite izvedeti več o podpori pri študiju, ocenjevanju in preverjanju znanja, opremi za online študij? Ali pa želite spoznati Dobine javnoveljavne in akreditirane študijske programe?

Odločitev za študij je ena najpomembnejših v življenju, zato preverite, kaj so prednosti, ki jih posamezne fakultete ponujajo, in izberite študij, ki vam bo zagotavljal znanje, ki ga boste resnično potrebovali.

Kar 98 % diplomantov DOBA Fakultete priporoča online študij.

Če želite ugotoviti, ali je online študij na DOBI primeren za vas, in izvedeti več o študijskih programih DOBA Fakultete, vas vabimo, da se nam pridružite na junijskih online informativnih dnevih.

Online informativni dan za dodiplomske in magistrske programe

• 07.6., ob 17.00 - Informativni dan za dodiplomski program Uporabna psihologija in magistrski program Psihologija.  >> Prijava
  • 14.6., ob 10.00 - Informativni dan za dodiplomske in magistrske programe. >> Prijava
  • 14.6., ob 19.00 - Informativni dan za dodiplomske programe.  >> Prijava