Kaj se dogaja na fakulteti

Ponovoletni online dogodek: Kako živeti zadovoljno in srečno v letu 2022

DOBA Fakulteta kot sodobna in moderna fakulteta, prejemnica mnogih nagrad na področju inovativnosti in izobraževanja, širi znanje in tako izpolnjuje svoje poslanstvo. V lanskem letu smo organizirali kar 21 brezplačnih izobraževalnih dogodkov, ki se jih je udeležilo preko 1500 znanja željnih udeležencev. Letos naša druženja nadaljujemo.

Prvič se bomo srečali že ta četrtek, 6. januarja, ob 12.00 na predavanju:

Kako živeti zadovoljno in srečno v letu 2022

Z vami bo ugleden psiholog, Niko Mejaš, gostujoči učitelj na DOBA Fakulteti.

Skupaj ubirajmo prave poti in delajmo prave stvari tudi v letu 2022. Premikajmo meje za zadovoljno in kakovostno življenje.

Psiholog Niko Mejaš, gostujoči predavatelj na DOBA Fakulteti, je strokovnjak na področju svetovanja, izobraževanja, coachinga in treniranja na različnih področjih poslovne psihologije, največ iz vodenja in prodaje. Njegovo strokovno delo temelji na transakcijski analizi, kognitivni psihologiji, behavioralni psihologiji in na nevro-lingvističnem programiranju.

Udeležba na dogodku je brezplačna.