Kaj se dogaja na fakulteti

Webinar: Kako se učiti online

Online študij je najbolj dostopna in fleksibilna oblika študija, ki je prilagojena zaposlenim in mladim, ki želijo nekaj drugačnega. Pri študiju ste lokacijsko neomejeni in si v večji meri sami razporejate čas študija, hkrati pa je študij tudi zelo organiziran in načrtovan.

Če niste prepričani ali je online študij pravilna odločitev za vas in si ne predstavljate kako se boste učili online, potem se udeležite webinarja, kjer vam bo mag. Suzana Cergol Mihelič, visokošolska učiteljica na DOBA Fakulteti, na konkretnih primerih iz prakse predstavila:

• Kako delujejo naši možgani;
  • Kako si najhitreje zapomniti stvari;
  • Kateri učni tip ste in kako temu prilagoditi vaše učenje;
  • Kako pri učenju upoštevati bioritem;
  • Kako načrtovati online učenje;
  • Kako brati knjige, skripte, članke online, da bo ostalo v naših možganih kar največ.

Prijavite se
Z oddano prijavo boste prejeli povezavo za spremljanje online predavanja: Kako se učiti online.