22. maj 2020

22. maj - DOBA danes praznuje 30 let

DOBA je bila ustanovljena na današnji dan pred 30 leti kot prva zasebna izobraževalna ustanova v Sloveniji, danes je tudi največja izobraževalna ustanova v naši državi.

Pot smo začeli v Mariboru z jezikovnim izobraževanjem za otroke, nadaljevali s programi za brezposelne, srednješolskimi programi, Višjo strokovno šolo in leta 2004 smo ustanovili DOBA Fakulteto. Danes DOBA deluje na štirih trgih, zaposluje 36 motiviranih sodelavcev in več kot 230 zunanjih sodelavcev.

DOBA bo tudi v naslednjih desetletjih nadaljevala rast in odličnost na vseh področjih ter tako sprejemala odgovornost, ki jo narekujeta gospodarski in družbeni razvoj ter sledila svoji viziji: šola, ki vidi dlje.

Ob jubileju smo pripravili brošuro, ki zajema vsa ključna področja našega delovanja v tridesetih letih. V brošuri predstavljamo to, na kar smo najbolj ponosni – svoje zaposlene, študente, diplomante in partnerje.

Doba praznuje 30 let