22. maj 2019

Brezplačna uporaba Microsoft Office 365 za študente DOBA Fakultete

Študentje DOBA Fakultete imajo že vrsto na voljo brezplačno uporabo pisarniškega paketa Microsoft Office 365, ki vključuje tudi 1 TB prostora v oblaku Microsoft OneDrive.

Uporaba naprednih storitev je nepogrešljiva pri online študiju, saj študentom omogoča bolj kakovosten študij in večjo učinkovitost. Z vsemi možnostmi, ki jih ponuja Microsoft Officea 365 se študentje online študija seznanijo ob začetku študija, pri uvodnih usposabljanjih, prednosti le tega pa spoznavajo med samim študijem.

Word, PowerPoint, Excel in Outlook so osnovne funkcije, ki jih večina že dobro pozna in uporablja ob vpisu, med tem ko se mnogi študentje prvič srečajo s aplikacijami kot so Delve za večjo povezanost in produktivnost pri timskem delu, Yammer, ki deluje kot zasebno družabno omrežje in mnoge druge …

Za študente DOBA Fakultete brezplačna uporaba Microsoft Office 365