21. december 2018

Decembrska dobrodelnost na DOBI

Na DOBI smo zaključili s tradicionalno dobrodelno akcijo z namenom, da polepšamo dneve otrokom iz Materinskega doma in Svetovalnice za žrtve nasilja in zlorab Maribor.

Letos smo si zadali cilj, da prispevamo h drobcu veselja otrokom iz Materinskega doma in otrokom iz programa Svetovalnice za žrtve nasilja in zlorab Maribor. Veliko skrinjo v avli šole smo ves december pridno polnili z novimi igračami in šolskimi potrebščinami, ki smo jih še pred prazniki predali otrokom.

Prav tako smo se povezali z Rdečim križem Maribor in jim v skladišče humanitarne pomoči dostavili higienske pripomočke. Povrhu vsega pa smo se vključili tudi v projekt Botrstvo Zveze prijateljstev mladine Ljubljana Moste-Polje. Za eno leto smo postali botri petim otrokom in mladostnikom iz družin v stiski.

Upamo, da smo tudi letos vsaj malenkost pripomogli k ohranjanju radosti in optimizma.

Decembrska dobrodelnost na DOBA Fakulteti