Naše gospodarstvo na evropskem tržišču
22. maj 2019

Dekan DOBA Fakultete gost 5. Štajerskega gospodarskega foruma v letu 2019

V sredo, 22. maja 2019 ob 20.00, bo na TV Maribor potekal že 5. Štajerski gospodarski forum, v katerem bodo gostje govorili o našem gospodarstvu na evropskem tržišču.

V forumu bo gostoval tudi dekan DOBA Fakultete, prof. dr. Rasto Ovin, ki se bo skupaj z drugimi gosti soočal z aktualnimi vprašanji, kot so: kaj so prednosti, ki jih evropski trg daje našim podjetjem; kako je za Štajersko pomembne izvoz storitev; ali so slovenski izvozniki danes v boljšem položaju kot pred krizo 2008; kaj odhod Velike Britanije iz EU prinaša na slovenski gospodarski trg … in mnogimi drugimi.

V oddaji bodo sodelovali še: Bogdan Božac, direktor podjetja Marles hiše; Albert Kekec, predstavnik podjetja Dorssen mont d. d. Markovci; Igor Kumer iz podjetja Mos servis d.o.o.

Vabljeni k ogledu!