08. december 2017

Dekan kot uvodni predavatelj konference LIMEN 2017

Na konferenci 3rd International Scientific Business Conference on Leadership and Management – LIMEN 2017, je dekan DOBA Fakultete prof. Dr. Rasto Ovin nastopil s soavtorjem Andrejem Malgajem, lastnikom in direktorjem Avtohiše Malgaj iz Ljubljane.

V prispevku avtorja opozarjata, da na današnji ravni tehnologije in dostopa do informacij raziskovalna dejavnost močno presega nekdanje okvire univerz in institutov.

Na primeru DOBA Fakultete je prof. Ovin pokazal rezultate vključevanja vseh deležnikov v raziskovalno delo na sodobni zasebni poslovni šoli, kot je DOBA Fakulteta, Andrej Malgaj pa vključevanje zainteresiranih zaposlenih v iskanje odgovorov na izzive uspešne gospodarske družbe, kar vključuje raziskovalno dejavnost tudi na ravni podjetja.