Transnacionalni partnerski sestanek
20. oktober 2022

DigAge+ Digital Upskilling of the existing ageing workforce

17. in 18. oktobra je na DOBA Fakulteti potekalo drugo transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta DIG-AGE+. Na sestanku so aktivno sodelovali predstavniki partnerskih institucij iz Belgije, Finske, Francije in Poljske.

Namen sestanka je bil pregled preteklih in aktualnih projektnih aktivnosti ter rezultatov posameznih delovnih sklopov.

Predstavniki DOBA Fakultete so na sestanku predstavili rezultate kvalitativne in kvantitativne raziskave izvedene med delodajalci in zaposlenimi 50+ na podlagi katere smo identificirali ključne vrzeli v digitalnih kompetencah.

Predstavljen je bil tudi model načrtovanega usposabljanja s posameznimi moduli. Drugi del sestanka smo namenili predvsem prihajajočim aktivnostim in managementu.

Veselimo se naslednjih aktivnosti na projektu in skupnega ustvarjanja vsebin!