08. januar 2021

DOBA Fakulteta prejela certifikat kakovosti ECHE

Na DOBA Fakulteti se zavedamo, da je življenje v tujini neprecenljiva priložnost, ki študentom ponuja drugačen pogled na svet in razširi njihovo intelektualno obzorje. Zato spodbujamo mobilnost študentov v različnih oblikah, saj jim pridobljena znanja in izkušnje pomagajo pri nadaljnjem študiju in pri poznejši zaposlitvi.

Z veseljem sporočamo, da je DOBA Fakulteta prejela certifikat kakovosti ECHE (Erasmus Charter for Higher Education) za obdobje od leta 2021 do leta 2027, s čimer je potrdila odlično delo in omogočila, da imajo naši študenti, učitelji in strokovni sodelavci ter institucija tudi nadalje dostop do mednarodnih mobilnosti ter mednarodnih projektov.

Vse pohvale naši Erasmus koordinatorki Nini Turčin za odlično pripravljeno vlogo.

Certificate Award Letter