17. oktober 2023

Dr. Daša Grajfoner gostujoča predavateljica na ICBS International Business School

12. oktobra 2023 je mednarodna poslovna šola ICBS gostila dr. Dašo Grajfoner, visokošolsko učiteljico in raziskovalko DOBA Fakultete.

Izjava predstavnikov Mednarodne poslovne šole ICBS po predavanju:
'S  predavanjem na temo 'Positive Psychology Coaching' je navdušila naše sodelavce in študente v programu 'Poslovna psihologija in management'. Zelo smo uživali v zanimivi predstavitvi Dr. Grajfonerjeve o treningu pozitivne psihologije, s katero nam je približala številne teme, pomembne za prakso in raziskave.

Dr. Grajfonerjeva nam je natančno predstavila pomen treninga in psihološkega treninga na različnih področjih dela in življenja in v čast nam bo Dr. Grajfonerjevo ponovno pozdraviti ob prvi možni priložnosti.'