11. avgust 2022

Drugi prijavni rok za vpis v študijsko leto 2022/2023

Obveščamo vas, da bo 18. avgusta odprt drugi prijavni rok za vpis v vse programe DOBA Fakultete, razen za vpis v dodiplomski program Uporabna psihologija, kjer so vsa mesta zapolnjena.

DOBA Fakulteta v študijskem letu 2022/2023 ponuja enajst unikatnih študijskih programov, ki jih v celoti izvajamo online, po preizkušenem modelu online študija, ki ga razvijamo že 23 let. Vsi programi so akreditirani z dvema mednarodnima akreditacijama in javnoveljavni. Pridružite se več kot 5.200 online diplomantom in več kot 1.500 študentom DOBA Fakultete.

Za vpis do 8. septembra si zagotovite popust v višini 102 €. Več informacij >>

Vpis novih študentov za vpis v program Uporabna psihologija v študijsko leto 2022/2023 je zaključen. Vsa mesta so zapolnjena. Drugi prijavni rok ne bo razpisan.