03. november 2023

Erasmus: študij in praksa v tujini v študijskem letu 2023/24

Vabljeni, da se prijavite na Erasmus+ razpis in prejmete štipendijo za prakso ali študij v tujini.

Erasmus mobilnost je edinstvena mednarodna izkušnja, ki bogati znanja in kompetence vseh vključenih in študentom odpre tudi vrata v svet. Erasmus mobilnost za visokošolske učitelje in sodelavce na drugi strani omogoči pridobivanje strokovnih izkušenj in prenos dobrih praks v njihove delovne procese.

Razpis in prijavnice za DOBA Fakulteto najdete na spletni strani. Rok za prijavo je 30. 11. 2023.

Več informacij o Erasmus mobilnostih lahko dobite pri Erasmus koordinatorici Nini Turčin, ki je dosegljiva na nina.turcin@doba.si

>> Preverite vtise študentov, ki so sprejeli Erasmus izziv in odšli po znanje v tujino