17. oktober 2019

Estera Lah Poljak imenovana v SOO Effie Slovenija 2020

UO SOZ je imenoval Estero Lah Poljak, strateško vodjo projektov v marketingu Dela, za članico strokovno-organizacijskega odbora Effie Slovenija 2020 za področje komunikacij. Spoznali jo bodo lahko tudi študenti DOBA Fakultete, saj je nosilka predmeta Inovativni in inovacijski menedžment, ki se začne na DOBA Fakulteti izvajati prihodnji teden.

Estera Lah Poljak, visokošolska učiteljica DOBA Fakultete, imenovana v SOO Effie Slovenija 2020

»Povabilo v ekipo strokovno-organizacijskega odbora Effie Slovenija 2020 je zame velika čast, saj je effie nagrada, ki ji na področju celotnega marketinga najbolj zaupam in cenim. Obenem je to zame priložnost, da vrednote, ki jim sama sledim pri svojem delu, širimo tudi v sklopu Effieja – izvirnost, celovitost, učinkovitost, dolgoročnost in uspešnost,« je ob imenovanju povedala Estera Lah Poljak.

Vir: http://effie.si/