02. november 2020

Evropski teden online izobraževanja 2.-6. novembra

V tem tednu obeležujemo Evropski teden online izobraževanja. Največ aktivnosti je pripravila mreža EDEN, katere članica je tudi naša fakulteta, prejemnica kar dveh mednarodnih akreditacij za e-študij.

DOBA Fakulteta je danes vodilni ponudnik celovitega online izobraževanja v Sloveniji in tudi prejemnica kar dveh mednarodnih akreditacij za online študij. Izvajamo mentorsko podprt, v celoti spletni e-študij brez fizičnega kontakta med študenti in visokošolskimi učitelji, kjer je uporaba spletnih tehnologij celostno integrirana v vse prvine izobraževalnega procesa.

V Evropi se za online študij odloča kar 1.450.000 študentov. Napovedi kažejo, da bo do leta 2025 na svetu med 30 in 80 milijonov online študentov.

Ob mednarodnem tednu online izobraževanja je mreža EDEN, katere članica je tudi naša fakulteta, pripravila vrsto zanimivih webinarjev, ki se jih lahko udeležite tudi vi. Vabljeni k spremljanju zanimivih webinarjev in drugih zanimivosti o online izobraževanju na njihovi spletni strani.