Nesigurna prihodnost
04. junij 2019

Gostujoče online predavanje »Preparing for an uncertain future«

V maju smo našim magistrskim študentom e-študij oplemenitili z gostujočim predavateljem, vrhunskim strokovnjakom iz prakse, Georgeem Derisom iz University Boulder (Colorado, ZDA), ki je imel online predavanje z naslovom »Preparing for an uncertain future«.

Na DOBA Fakulteti gostujoče online predavanje »Preparing for an uncertain future«

V maju 2019 so imeli študenti programa MIP – Mednarodno poslovanje v okviru predmeta Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja gostujoče predavanje predavatelja iz ZDA o prihodnjih trendih oziroma kako se pripraviti na nesigurno prihodnost. George Deriso je priznan učitelj podjetništva na Univeristy Boulder, ki ima številne izkušnje s podjetji različnih velikosti in v različnih vlogah direktorja, podjetnika in svetovalca.