25. september 2023

Igrifikacija v Izobraževanju: DOBA Fakulteta sooblikuje prihodnost učenja v mednarodnem projektu Game4change

V mednarodnem projektu Erasmus+ Game4change smo 18. in 19. septembra izvedli dvodnevno usposabljanje učiteljev kot pripravo na novo izobraževalno izkušnjo.

Učitelji se pripravljajo na izvajanje podjetniških predmetov in bodo v izobraževanje vključili elemente igre - to je igrifikacija. To ni samo trend, to je tehnološka revolucija zadnjega desetletja, in vedno bolj postaja del vaše izobraževalne prihodnosti.

DOBA Fakulteta je v mednarodnem timu učiteljev igrala ključno vlogo pri oblikovanju tega zanimivega usposabljanja. Zagotovili smo vsebine, gradiva, strategije in smernice za uporabo igrifikacije v poslovnem izobraževanju. Dr Marina Letonja, mag. Zineta Vilman in mag. Mia Miše bodo vključene v pilotsko izvedbo predmeta 'Podjetništvo in kultura podjetja' na dodiplomskem študiju, kjer boste študenti, imeli priložnost uporabiti različna orodja za reševanje problemov, ki spodbujajo ustvarjalnost, razvoj kritičnega načina razmišljanja in odločanja.