05. januar 2022

Izobraževanja/webinarji v okviru Kariernega in Kompetenčnega centra DOBA Fakultete

V študijskem letu 2021/2022 na DOBA Fakulteti v okviru Kariernega in Kompetenčnega centra načrtujemo 8 webinarjev.

Karierni center DOBA Fakultete se osredotoča na karierno orientacijo študentov in diplomantov fakultete in se v kontekstu vseživljenjskega učenja nanaša na aktivnosti, ki jim pomagajo pri identifikaciji sposobnosti, kompetenc in interesov za sprejemanje odločitev na področju izobraževanja, usposabljanja in izbire poklica. Dotika se tudi aktualnih tematik področja kariere.

Cilj kompetenčnega centra DOBA Fakultete je pridobivanje kompetenc za uspešen online študij in pridobivanje kompetenc učenja. Je edini tovrstni center v Sloveniji, namenjen vsem deležnikom, vključenim v online študij – študentom, online mentorjem in visokošolskim učiteljem. Za vsakega izmed deležnikov so glede na ugotovljene potrebe po znanjih načrtovana izobraževanja.

Ponudbo webinarjev in termine izvedbe si lahko ogledate tukaj >>