10. december 2020

Izšla je monografija DOBA Fakultete 2020: Raziskave v teoriji in praksi sodobnih poslovnih vprašanj

Monografija DOBA Fakultete vsebuje 19 prispevkov, ki jih je pripravilo 35 avtorjev. Nekateri od njih so profesorji in predavatelji, zaposleni na DOBA Fakulteti, nekateri s fakulteto sodelujejo kot pridruženi predavatelji, ostali pa so člani akademske skupnosti, ki tako ali drugače sodelujejo s predavatelji naše fakultete.

Monografija predstavlja pregled skozi znanstveno-raziskovalno ustvarjalnost avtorjev v letu 2020 in poskuša odgovoriti na nekatera aktualna razvojna vprašanja, s katerimi se soočamo na makro in mikro nivoju. Usmerjenost monografije na skoraj vsa področja delovanja fakultete: od marketinga in odnosov z javnostmi, ekonomije, turizma do pametnih mest, potrjuje njen interdisciplinarni značaj.

Verjamemo, da bo tudi ta znanstvena monografija DOBA Fakultete zanimivo branje tako za vas, dragi študentje in učitelji, kot tudi za vse ostale prijatelje DOBA Fakultete.

Prelistajte monografijo >>