06. julij 2021

Izšla je prva letošnja številka fakultetne revije »Mednarodno inovativno poslovanje«

Tudi tokratna številka vključuje 10 prispevkov, ki jih je pripravilo pet domačih in pet avtorjev s tujih univerz in poslovnih šol. Prispevki se nanašajo na področja, ki jih tudi sicer pri naših raziskavah pokrivamo na fakulteti: ekonomija, marketing, visoko šolstvo, digitalno poslovanje pametna mesta. Seveda pa se tudi naša revija ni izognila prispevku, ki govori o gospodarskih posledicah Covid-19. Tudi tokratna številka je kot doslej dostopna na internetu in zainteresirane učitelje in študente vabimo k branju. Posebej pa vas vabimo tudi k pošiljanju prispevkov za objavo. Ponosni smo zaradi dobrega zanimanja tujih avtorjev, vendar si želimo tudi kakovostnih besedil domačih avtorjev.

Revijo najdete tukaj https://journal.doba.si/OJS/index.php/jimb/issue/view/JIBM.2021.13.1