13. marec 2020

Izvajanje izobraževalne dejavnosti v času sklepa vlade

Spoštovani,

na podlagi sklepa vlade RS z dne 12. 3. 2020 se zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenje virusa SARS-CXoV-19 začasno prilagaja pedagoški proces na Višji strokovni šoli (predavanja in praktične vaje) ter prekinja na Jezikovnem centru (tako na sedežu šole kot tudi v podjetjih). Prekinitev velja do nadaljnjega oz. do preklica s strani pristojnih institucij. Vse ure pedagoškega procesa bomo izvedli prilagojeno ali naknadno, po prekinitvi odloka.

Vsa pedagoška, raziskovalna in strokovna dejavnost na DOBA Fakulteti, Višji strokovni šoli DOBA in Jezikovnem centru, ki poteka online, se še naprej izvaja v polnem obsegu, vključno z izpiti. Zaposleni na DOBI, profesorji in online mentorji so za nemoten potek pedagoškega in strokovnega procesa dosegljivi na svojih elektronskih naslovih.

Prosimo vas, da redno spremljate novice na naši spletni strani in v virtualnem učnem okolju Blackboard.