04. september 2023

K sodelovanju vabimo: asistenta raziskovalca z doktoratom ali doktoranda (m/ž)

DOBA Fakulteta je v prihodnost usmerjena, mednarodno prepoznavna visokošolska ustanova in z mednarodno akreditacijo vodilna na področju online izobraževanja v Sloveniji in JV Evropi. Pri spopadanju z jutrišnjimi izzivi je ključni izziv zagotavljanje odličnosti na vseh področjih delovanja. Širimo uspešen tim in k sodelovanju vabimo ambicioznega in zavzetega sodelavca z željo po razvoju akademske kariere, ki bo doprinesel k uresničevanju ciljev na področju znanstveno-raziskovalnega in razvojnega, pedagoškega in strokovnega dela fakultete, in sicer v okviru družboslovja in humanistike oz. znanstvenih disciplin študijskih programov, ki jih fakulteta ponuja.

Vaše ključne naloge bodo:

• Znanstveno-raziskovalno, razvojno in strokovno delo na mednarodnih in drugih projektih,
  • v povezavi s študijskimi programi fakultete.
  • Sodelovanje pri pedagoškem in strokovnem delu na dodiplomskem in podiplomskem študiju.
  • Pisanje in objavljanje znanstvenih, strokovnih in poljudnih člankov.
  • Sodelovanje pri razvoju in izvedbi različnih programov usposabljanja.
  • Organizacija in sodelovanje na znanstvenih in strokovnih dogodkih v slovenskem in mednarodnem prostoru.
  • Druge naloge po nalogu vodje in mentorja.

Od kandidatov pričakujemo:

• Doktorat znanosti na področju družboslovja in humanistike oz. na področju študijskih programov, ki jih ponuja DOBA Fakulteta ali zaključen magistrski študij na omenjenih področjih z nadaljevanjem doktorskega študija na DOBA Fakulteta ali na drugih visokošolskih zavodih.
  • Redno opravljanje študijskih obveznosti na doktorskem študiju v primeru doktoranda.
  • Aktivno znanje angleškega, zaželeno je tudi znanje hrvaškega in/ali srbskega jezika.
  • Usposobljenost za delo na področju izvajanja mednarodnih projektov. Zaželene so izkušnje na tem področju.
  • Inovativno razmišljanje, proaktivnost, agilnost, sposobnost timskega dela, zavzetost in  odgovornost.

Kaj nudimo?

• Zaposlitev za polni delovni čas.
  • Poskusno delo: 3 mesece. Zaposlitev za določen čas, za obdobje trajanja projektov do 30. 9. 2024 z možnostjo podaljšanja.
  • Možnost soustvarjanja sodobne in vključujoče akademske in poslovne kulture na DOBA Fakulteti.
  • Sodelovanje v Raziskovalni skupini na DOBA Fakulteti.
  • Akademske in strokovne izzive ter možnost osebnega razvoja.
  • Dinamično delo v prepoznavni izobraževalni ustanovi.
  • Delo v odličnem timu.

Prijavi priložite dokazila o izpolnjevanju zahtevanih pogojev ter dodatno ustrezno dokumentacijo:

• potrdilo o izobrazbi,
  • življenjepis,
  • izjavo s katero dovoljujete obdelavo in uporabo svojih osebnih podatkov.

Prijavo z dokazili pošljite do 12. 9. 2023 po elektronski pošti na: zaposlitev@doba.si s pripisom: »Prijava na razpis za Asistenta raziskovalca z doktoratom ali doktoranda (m/ž)«