04. april 2019

[KARIERNI CENTER] Webinar: Izzivi različnih generacij na trgu dela in konkurenčnost

Katere so prednosti posameznih generacij, katere so kompetence pomembne za razvoj nove karierne poti in kakšen je pomen učenja in fleksibilnosti za konkurenčnost so teme tokratnega webinarja Kariernega centra.

O kariernem centru DOBA Fakultete

Glavni cilj kariernih aktivnosti je opolnomočiti študente za iznajdljivo odzivanje na spremenjene okoliščine v delovnem in življenjskem ciklu, ki zahtevajo prožnost v razmišljanju in delovanju, veliko mero ustvarjalnosti in inovativnosti, samoiniciativnost, zaupanje vase, sprejemanje tveganj in prepoznavanje priložnosti.

Z webinarji in svetovanjem v Kariernem centru želimo pri posamezniku razviti kompetence za čim bolj proaktivno soočanje s svetom dela in ga pripraviti, da bo lahko s svojimi veščinami in pridobljenimi znanji ter pozitivno naravnanostjo vplival na trg dela preko uresničevanja svojih zamisli, ustanavljanja in upravljanja podjetij ter kreiranja novih priložnosti na trgu dela.

Aktivnosti kariernega centra so namenjene študentom e-študija DOBA Fakultete.

Karierni center DOBA Fakultete