Naj učenje za spremembe postane tudi vaša stalnica!
30. avgust 2019

Mag. Klemen Žibret, izvršni direktor in učitelj na DOBA Fakulteti, predavatelj na konferenci EDUTAINMENT 2019

12. in 13. septembra 2019 bo v Portorožu potekala konferenca EDUTAINMENT 2019, na kateri bodo izkušeni predavatelji iz prakse predavali o trendih na področju razvoja kadrov in kakšne so izkušnje podjetij.

Mag. Klemen Žibret, izvršni direktor in učitelj na DOBA Fakulteti, bo imel 13. septembra predavanje z naslovom Kultura razmišljujočega podjetja – izobraževanje kot vseobsegajoča vrednota. V prispevku bo svoje misli navezal tudi na Petra Druckerja, enega vodilnih piscev o praksi in teoriji managementa, ki je o kulturi podjetja izrekel naslednjo misel: »Kultura poje strategijo za zajtrk.« In mag. Žibret meni, da se enako zgodi naši strategiji razvoja zaposlenih. Poleg tega, da mora ta biti povezana s poslovno strategijo, jo mora podpirati ustrezna kultura v podjetju. Ni dovolj, da je podjetje učeče, podjetje mora postati razmišljujoče, izobraževanje (in znanje) pa mora biti vseobsegajoča vrednota v podjetju. Vse to podjetju lahko uspe ob uporabi kombinacije sodobnih trendov in pristopov ter tehničnih in pedagoških inovacij.

Program konference je viden na povezavi: http://www.edutainment.si/