10. junij 2018

Magistrski študenti e-študija se učijo spoprijeti z nepredvidljivo prihodnostjo oziroma z »VUCA world«

Magistrski študenti e-študija iz Slovenije in Hrvaške bodo imeli pri predmetu Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja priložnost sodelovati v delavnici z naslovom »The Futurist Mindset: How to Navigate Uncertainty with Purpose«.

V goste smo povabili ga. Nicole Baker Rosa iz The Futures School iz ZDA.

Skozi delavnico bodo študenti e-študija spoznali, kako »kreirati prihodnost« podjetja/organizacije v nepredvidljivem, VUCA svetu. Spoznali bodo, kako v kratkem času zaznati okoliščine, prepoznati trende, uporabljati matrike in podatke za prepoznavanje vzorcev ter ustvarjanje priložnosti za inovacije. Kot Fakulteta, ki vidi dlje, si prizadevamo posredovati aktualna in najnovejša znanja.