01. junij 2020

Na DOBA Fakulteti skupaj s partnerskimi institucijami izvajamo kar dva micro master programa

DOBA Fakulteta je ena od štirih partnerskih institucij v projektu master@home, v katerem izvajamo dva micro master programa.

Prvi micro master program na temo podjetništva in inovativnosti se počasi zaključuje. Kar 81 udeležencev, med njimi 24 z DOBA Fakultete, po treh zaključenih predmetih sedaj v okviru capstone projekta v mednarodnih timih pripravlja projektne naloge na temo razvoja startegij rasti za obstoječa podjetja in za start-upe. Svoje naloge bodo predstavljali pred komisijo učiteljev/mentorjev 7. julija.

Hkrati že teče proces pridobivanja kandidatov za drugi šestmesečni micro master program na temo digitalnega komuniciranja in marketinga, ki začne 14. septembra 2020 in je za udeležence popolnoma brezplačen.