16. oktober 2023

Nov, sodoben izgled virtualnega okolja za online študij

Z novim študijskim letom na DOBI prehajamo na nov sodoben vmesnik virtualnega učnega okolja Blackboard, Blackboard Ultra Course View.

Virtualno učno okolje za online študij Blackboard nenehno izboljšuje uporabniško izkušnjo vseh deležnikov, razvoj je hiter, zato virtualno učno okolje Blackboard velja tudi za najpogostejše online okolje tujih univerz in poslovnih šol, uporablja ga preko 7.000 visokošolskih institucij po svetu. V Sloveniji je DOBA edina, ki že več kot 30 let izvajanja online študija ostaja zvesta temu okolju.

Sprememba je v veliki meri vizualne narave. Nov vmesnik je prijazen, pregleden in lahek za uporabo.

Model online študija na DOBA Fakulteti in Višji strokovni šoli se ne spreminja, predmeti bodo tako vsebovali enake elemente kot do sedaj.